Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Już 15 czerwca na terenie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – "Piłkarski Prawnik - Piknik WPiA". Piknik odbędzie się na Stadionie Uniwersyteckim w Kortowie i będzie doskonałą okazją do spędzenia czasu w towarzystwie przyjaciół, poznania nowych osób i zdobycia cennych informacji.

Podczas imprezy, w godzinach od 11:00 do 14:00, funkcjonować będzie stoisko Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie. To doskonała okazja, aby uzyskać fachowe porady prawne oraz informacje z zakresu BHP. Specjaliści będą dostępni, aby odpowiedzieć na Wasze pytania i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Nie przegapcie tej szansy! Na stoisku będzie można również otrzymać ulotki i broszury informacyjne, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do młodych ludzi, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zyskać cenne wskazówki dotyczące prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dołączcie do nas, weźcie udział w ciekawych rozmowach i zabierzcie ze sobą cenne informacje. Bądźcie z nami 15 czerwca na Stadionie Uniwersyteckim w Kortowie.

Szczegóły wydarzenia:

Data wydarzenia:
od 15 czerwca 2024, godz. 11:00
do 15 czerwca 2024, godz. 14:00

Strefa czasowa: (UTC+01:00)
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. Dybowskiego 13

Targi

Stacjonarne

Udostępnij:

Weź udział

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

Logo PIP

Menu