• RSS
 • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

Wiadomości lokalne

 • 14-18.11.2022 r. - Tydzień bezpieczeństwa w budownictwie

  IMG2123

  W ramach działań o charakterze profilaktycznym, mających na celu trwałą poprawę poziomu bezpieczeństwa pracy na polskich budowach, Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie w dniach 14-18.11.2022 r. zorganizował „Tydzień bezpieczeństwa” w budownictwie.

 • Elbląskie Dni Przedsiębiorczości - 16-18 listopada 2022 r.

  DNI PRZEDSIEBIORCZOSCI 2022 1200900 px

  W dniach 16-18 listopada 2022 r. Elbląski Park Technologiczny organizuje cykl wydarzeń związanych ze Światowym Dniem Przedsiębiorczości.

 • Ogólnopolska kampania Państwowej Inspekcji Pracy pn. "Legitna praca"

  Legitna praca 3

  W trosce o młodych pracowników Państwowa Inspekcja Pracy zaczęła w 2022 r. ogólnopolską kampanię społeczną „Legitna praca”. Jest ona adresowana przede wszystkim do uczniów i studentów, młodych ludzi wchodzących na rynek pracy.

 • Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie na Targach Pracy

  IMG1993

  W dniu 19.10.2022 r. odbyły się Targi Pracy i Edukacji, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu, natomiast 21.10.2022 r. odbyły się IV Olsztyńskie Targi Pracy, zorganizowane Miejski Urząd Pracy w Olsztynie.

 • Ogólnopolska konferencja naukowa "Legalność zatrudnienia a handel ludźmi" - 18.10.2022 r.

  IMG6266

  W dniu 18 października 2022 r. w sali konferencyjnej Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa pn. „Legalność zatrudnienia a handel ludźmi”.

 • Konkurs "Bezpiecznie od startu"

  DSC0356

  W dniu 6 października 2022 r. odbył się etap regionalny XX edycji konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych ,,Bezpiecznie od startu”.

 • Ogólnopolska konferencja naukowa "Handel ludźmi a legalność zatrudnienia"

  Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie serdecznie zapraszają na konferencję naukową, pt. "Handel ludźmi a legalność zatrudnienia", która odbędzie się w Olsztynie, w dniu 18 października 2022 r.

 • Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie na Warmińsko-Mazurskich Dożynkach Wojewódzkich 2022

  IMG1721

  Podczas obchodów tradycyjnego święta plonów w Olsztynku w dniu 18 września 2022 r. Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie zorganizował stoisko informacyjne, na którym zostały udostępnione materiały informacyjno-prewencyjne, związane z działalnością PIP oraz ulotki i wydawnictwa dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie.

 • Zawody bhp dla zakładów pracy z Ełku i Olecka

  MOR7917

  W dniu 15.09.2022 r. na terenie Parku Naukowo-Technicznego odbyły się Międzyzakładowe Zawody BHP, pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Ełku oraz Okręgowego Inspektora Pracy w Olsztynie. W rywalizacji udział wzięły zakłady pracy z Ełku i Olecka. Organizatorem inicjatywy był Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie, natomiast współorganizatorami byli: Stocznia Jachtowa Delphia Olecko, Porta KMI Poland Sp. z o.o. Oddział w Ełku, IMPRESS DECOR POLSKA SP. Z O.O. Ełk.

 • Zawody bhp dla zakładów pracy z Ełku i Olecka

  zawody bhp

  Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie informuje, że w dniu 15.09.2022 roku odbędą się zawody z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W rywalizacji wezmą udział zakłady pracy z Ełku oraz Olecka.

 • Patent na pierwszą pracę - Mikołajki

  IMG1121

  W dniu 15 lipca 2022 r. Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie uruchomił ostatni w tym roku mobilny punkt poradnictwa, w zakresie przepisów prawa pracy, bhp oraz legalności zatrudnienia, w ramach kampanii „Patent na pierwszą pracę”, skierowanej do młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy.

 • Patent na pierwszą pracę - Iława

  image0

  W dniu 10 lipca 2022 r. Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie uruchomił kolejny mobilny punkt poradnictwa, w zakresie przepisów prawa pracy, bhp oraz legalności zatrudnienia, w ramach kampanii „Patent na pierwszą pracę”, skierowanej do młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy.

 • Patent na pierwszą pracę – Węgorzewo

  image6

  W ramach kampanii pn. „Patent na pierwszą pracę”, w dniu 2 lipca b.r. pracownicy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie wystawili kolejny punkt informacyjny z poradnictwem prawnym oraz bezpłatnymi wydawnictwami PIP.

 • Bezpłatne szkolenia bhp organizowane przez ZUS w 2022 r.

  unnamed

  Zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu bhp, organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Olsztynie.

 • Patent na pierwszą pracę - Plaża Miejska w Olsztynie

  image0

  W dniu 29 maja 2022 r. Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie uruchomił kolejny mobilny punkt poradnictwa, w zakresie przepisów prawa pracy, bhp oraz legalności zatrudnienia, w ramach kampanii „Patent na pierwszą pracę”, skierowanej do młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy.

 • Chrońmy zdrowie pracowników podczas upałów!

  upał-bhp

  W związku z występującą falą upałów apelujemy do pracodawców i przedsiębiorców o zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz wypełnianie wszystkich obowiązków, mających na celu złagodzenie skutków świadczenia pracy w wysokich temperaturach.

 • Webinarium dla pracodawców i przedsiębiorców z branży turystycznej.

  JAnek 2

  W dniu 21 czerwca 2022 r. odbyło się webinarium, zorganizowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie, skierowane do przedsiębiorców oraz pracowników z branży turystycznej

 • Olimpiada Wiedzy Rolniczej, Ochrony Środowiska i BHP w Rolnictwie - finał wojewódzki

  IMG6121

  21 czerwca 2022 r. w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Olsztynie odbył się finał wojewódzki Olimpiady Wiedzy Rolniczej, Ochrony Środowiska i BHP w Rolnictwie.

 • Spotkanie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

  WRDS 1

  W dniu 14 czerwca 2022 r. w Lidzbarku Warmińskim, odbyło się spotkanie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

 • Szkolenie dla ratowników wodnych

  Szkolenie stres

  W dniu 15 czerwca 2022 r. w sali konferencyjnej należącej do Centrum Rekreacyjno-Sportowego „UKIEL” OSIR w Olsztynie odbyło się szkolenie, skierowane do ratowników wodnych oraz podmiotów ich zatrudniających.

« 123
GIP Przejdź do GIP Porady prawne