• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

26.04.2023

Rozstrzygnięcie konkursu "Sprawny w zawodzie"

W dniu 25 kwietnia 2023 r. w sali konferencyjnej Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie odbył się etap wojewódzki konkursu „Sprawny w zawodzie”, w którym wzięło udział 10 laureatów eliminacji lokalnych, przeprowadzonych w jednostkach opiekuńczo-wychowawczych Warmińsko-Mazurskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. W realizację konkursu włączył się Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie, którego przedstawiciele wzięli udział w pracach komisji konkursowej, służąc wsparciem merytorycznym.

Konkurs odbył się w formie testu, składającego się z 30 pytań z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zwycięzcą wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Sprawny w zawodzie 2023 w kategorii BHP z elementami prawa pracy została Oliwia Śledzik z Hufca Pracy w Braniewie, II miejsce przypadło Marcelinie Lambryczak z Hufca Pracy w Ełku, a III miejsce zajęła Marta Burniewicz z Hufca Pracy w Ełku. 
Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie, które wręczył Pan Tomasz Kawałko, Zastępca Okręgowego Inspektora PRacy ds. Nadzoru w Olsztynie.

IMG3198
 

 GIP Przejdź do GIP Porady prawne