Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 5 lipca 2024
0:53 minut

W dniu 5 lipca 2024 r. Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie uruchomił kolejny mobilny punkt poradnictwa, w zakresie przepisów prawa pracy, bhp oraz legalności zatrudnienia, w ramach kampanii Państwowej Inspekcji Pracy "Legitna praca" oraz akcji informacyjnej Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie „Patent na pierwszą pracę”, skierowanej do młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy.

Inspektorzy pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie udzielali porad prawnych zainteresowanym osobom, na Plaży Miejskiej w Olsztynie.  W tym roku do inicjatywy dołączyły: Komenda Wojewódzka OHP w Olsztynie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Olsztynie oraz Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie.  Odwiedzający punkt informacyjny otrzymali również broszury i ulotki Państwowej Inspekcji Pracy. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem nie tylko młodzieży, ale również osób zatrudniających pracowników młodocianych. Wydarzenie zostało zrelacjonowane przez Radio Plus Olsztyn, TVP 3 Olsztyn oraz Gazetę Olsztyńską.

Kolejny punkt informacyjny pojawi się 6 lipca w Mikołajkach, na Placu Wolności w godz. 11.00-16.00, podczas Dni Mikołajek.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu