Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 7 maja 2026
0:57 minut

Wraz z Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP Oddział w Olsztynie serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Bezpiecznie do celu”, poświęconej zagadnieniom bezpieczeństwa pracy kierowców, ochrony zdrowia oraz organizacji pracy w transporcie.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r. w Hotel HP Park Olsztyn, w godzinach 9:30–14:10.

Konferencja będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy kierowców oraz zwiększania świadomości dotyczącej wpływu kondycji psychofizycznej na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Program wydarzenia został podzielony na trzy główne obszary tematyczne:

  • Filar I – Bezpieczeństwo w pracy kierowcy
  • Filar II – Zdrowie kierowcy
  • Filar III – Organizacja pracy kierowcy

Szczególna uwaga zostanie poświęcona zagadnieniom związanym z ergonomią stanowiska pracy kierowcy, profilaktyką zdrowotną oraz wpływem stanu zdrowia i kondycji kierowcy na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli instytucji, pracodawców, specjalistów ds. BHP, kierowców oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką bezpieczeństwa i organizacji pracy w transporcie.

Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem formularza online:
Formularz rejestracyjny konferencji „Bezpiecznie do celu”

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu