Dodano: 24 kwietnia 2024
1:0 minut

W dniu 23 kwietnia 2024 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie odbył się etap wojewódzki konkursu „Sprawny w zawodzie”, w którym wzięło udział 10 laureatów eliminacji lokalnych, przeprowadzonych w jednostkach opiekuńczo-wychowawczych Warmińsko-Mazurskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. W realizację konkursu włączył się Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie, którego przedstawiciele wzięli udział w pracach komisji konkursowej, służąc wsparciem merytorycznym.

Konkurs odbył się w formie testu, składającego się z 30 pytań z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. W tym roku poziom wiedzy był bardzo wysoki, dlatego też konieczna była dogrywka o I i II miejsce. W tym roku podium opanowały przedstawicieli płci pięknej.  

Zwyciężczynią wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Sprawny w zawodzie 2024 w kategorii BHP z elementami prawa pracy została Marcelina Lambryczak z OHP Ełk, II miejsce wywalczyła Małgorzata Staniszewska z Hufca Pracy w Piszu, a III miejsce zajęła Julia Okońska reprezentująca OHP Elbląg.

Zwyciężczynie otrzymały atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie, które wręczył Zastępca Okręgowego Inspektora Pracy w Olsztynie dr Łukasz Sztych.

Galeria